Gastro vybavenie pre školské kuchyne

 v kategórii 6) Ďalšie gastro zariadenia, GASTRO ZARIADENIA A ICH EFEKTÍVNE VYUŽITIE
kompletné gastro vybavenie kuchýň, reštaurácií

Pred časom schválená štátna dotácia na školské obedy spôsobila nemálo komplikácií starostom a zriaďovateľom škôl ale aj samotným školám a vedeniu školských jedální. Okrem administratívnej záťaže sa školy museli vysporiadať s náročnejšou logistikou a tiež prispôsobiť technologické zázemie zvýšenému počtu stravníkov.

Školské kuchyne sa častokrát potýkajú s problémom zastaralých a neefektívnych zariadení, v mnohých chýbajú moderné zariadenia ako konvektomat, chýba funkčná vzduchotechnika, nie je pohodlné umývanie… 

Je potešiteľná skutočnosť, že sa ministerstvo školstva rozhodlo prispieť na modernizáciu a dovybavenie školských kuchýň. Suma na školu je síce len max. 5000 eur a schválená dotácia sa týka len 160 škôl, no veríme, že aj s touto sumou si školy aspoň trochu pomôžu. 

Našou hlavnou činnosťou sú návrhy kuchýň a dodávky gastro zariadení pre gastronomické prevádzky. Vieme preto ponúknuť vám – základným i materským školám rýchle a efektívne riešenie pre vašu kuchyňu. Poradíme vám, ako si s minimom vynaložených prostriedkov doplníte a vylepšíte technologické zázemie kuchyne tak, aby ste pohodlne a efektívne navarili svojim stravníkom.  

Kľudne nám volajte aj počas víkendov a sviatkov na tel.: +421 910 972 501 alebo napíšte mail/ vyplňte formulár a my vám navrhneme funkčné a praktické riešenie – môže to byť dodávka konvektomatu, varného kotla, či výklopnej panvice alebo napr. umývačky riadu – tak, aby ste sa do schváleného rámca zmestili, ale aby ste zároveň dostali do kuchyne užitočných pomocníkov 🙂 Väčšina zariadení je k dispozícii už do týždňa od objednávky, vieme sa flexibilne dohodnúť na dni a čase montáže a školenia.

Keď sa už robia zmeny v kuchyni, často v jednom kroku riešime aj vzduchotechniku / digestory, aby bolo v kuchyni funkčné a účinné odvetranie a tým príjemnejšie a hygienickejšie pracovné prostredie. V prípade, že obstarávate konvektomat, určite počítajte aj s digestorom. Konvektomat produkuje množstvo pary a tú potrebujete odviesť prostrednictvom účinnej vzduchotechniky. Riešení, ako si zmodernizovať kuchyňu a tým zefektívniť procesy, odľahčiť personál a v neposlednom rade ušetriť peniaze, čas a energiu, môže byť niekoľko a verím, že spoločne sa nám podarí vybrať pre vás to najvhodnejšie.    

TIP PRE VÁS: ak zvážite kúpu konvektomatu, radi vám v cene produktu ponúkneme kvalitné školenie odborníka na efektívne varenie v konvektomatoch.

Nevtieravým a pútavým spôsobom priviedol k modernému vareniu v konvektomate desiatky kuchárok. Zameriava sa hlavne na varenie v školských kuchyniach a predvádza užitočné tipy a postupy ako v konvektomate šikovne pripraviť chutné mäso (dusené či pečené), tarhoňu, ryžu, opekané zemiaky, guláš či parené buchty, knedle a iné dobroty 🙂 

Odporúčané články

Nechajte odkaz

*

Kontaktujte nás

Ak máte otázky, radi Vám na ne odpovieme.

Nečitateľné? Zmeňte text. captcha txt

Začnite písať a stlačte ENTER na vyhľadávanie...