Gastro vybavenie pre školské kuchyne

 v kategórii 6) Ďalšie gastro zariadenia, GASTRO ZARIADENIA A ICH EFEKTÍVNE VYUŽITIE
kompletné gastro vybavenie kuchýň, reštaurácií

Schválená štátna dotácia na školské obedy spôsobila nemálo komplikácií starostom a zriaďovateľom škôl ale aj samotným školám a vedeniu školských jedální.

Hoci nikto nespochybňuje, že obed v školskej jedálni je zdravší, nutrične vyvážený a kvalitnejší ako v kadejakých fast-foodoch  (ktoré deti tak obľubujú), predsa len na očakávaný nárast stravníkov školské kuchyne poväčine pripravené nie sú.

Keďže našou hlavnou činnosťou sú návrhy technologických riešení pre gastronomické prevádzky, vieme ponúknuť individuálne riešenie všetkým základným i materským školám, ktoré zápasia s problémom očakávaného zvýšenia počtu stravovaných žiakov. Poradíme vám, ako si s minimom vynaložených prostriedkov doplníte a vylepšíte technologické zázemie kuchyne tak, aby ste pohodlne a efektívne navarili aj pre vyšší počet stravníkov

Na základe obhliadky a jednoduchej analýzy súčasného a očakávaného stavu vám navrhneme funkčné a praktické riešenie – môže to byť doplnenie konvektomatu, kotla, či výklopnej panvice alebo len využitie maximálnej kapacity súčasných zariadení.

Keď sa už robia zmeny v kuchyni, často v jednom kroku riešime aj vzduchotechniku / digestory, aby bolo v kuchyni funkčné a účinné odvetranie a tým príjemnejšie a hygienickejšie pracovné prostredie.

Volajte kľudne aj počas víkendov a sviatkov na tel.: +421 910 972 501 , pokiaľ budete chcieť s nami prebrať možnosti prevádzky vašej školskej kuchyne z hľadiska potrebných gastro zariadení. Riešení môže byť niekoľko a verím, že spoločne sa nám podarí vybrať pre vás to najvhodnejšie.    

TIP PRE VÁS: ak zvážite kúpu konvektomatu, radi vám v cene produktu ponúkneme kvalitné školenie odborníka na efektívne varenie v konvektomatoch.

Nevtieravým a pútavým spôsobom priviedol k modernému vareniu v konvektomate desiatky kuchárok. Zameriava sa hlavne na varenie v školských kuchyniach a predvádza užitočné tipy a postupy ako v konvektomate šikovne pripraviť chutné mäso (dusené či pečené), tarhoňu, ryžu, opekané zemiaky, guláš či parené buchty, knedle a iné dobroty 🙂 

Odporúčané články

Nechajte odkaz

*

Kontaktujte nás

Ak máte otázky, radi Vám na ne odpovieme.

Nečitateľné? Zmeňte text. captcha txt

Začnite písať a stlačte ENTER na vyhľadávanie...