sam_2174-237x300

Ing. Ivan Hajzok, konateľ

Gastroonline s.r.o. (reg. v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, vložka č. 148193/B)

IČO: 53144422; IČ DPH: SK2121281998

Strojnícka 2907/8, Bratislava 821 05

tel:+421 910 972 501

mail: hajzok@gastroonline.sk

Viac si o mojom pôsobení môžete prečítať na stránke „O autorovi“

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky, konštruktívnu kritiku alebo chcete doplniť nejakú tému, či máte problém, s ktorým by ste sa chceli na nás obrátiť, dajte nám vedieť. Snažíme sa v rámci možností odpovedať do 24 hodín (vrátane víkendov a sviatkov).

V prípade, že potrebujete (kvôli zahraničnému investorovi) pripraviť ponuku, alebo aspoň sumár ponuky v nemčine, či angličtine, napíšte to, prosím, do správy. Pripravíme vám ponuku tak, aby bola zrozumiteľná i zahraničným záujemcom.

 Montáž a servis

zabezpečujeme prostredníctvom dlhoročných partnerov zo spolupracujúcich firiem, špecializovaných spoločností ale aj šikovných živnostníkov, ktorí nemajú problém v prípade potreby zasahovať aj mimo bežných “úradných” hodín :).

 Školenia

pre záujemcov ponúkame v spolupráci so známymi a osvedčenými kuchármi, ktorí vedia nielen skvele poradiť ohľadne kuchárskych pracovných postupov, ale majú bohaté skúsenosti z celkovej organizácie práce. logistiky, manažovania zamestnancov a tvorby efektívneho systému riadenia gastro biznisu.

 Na marketingové stratégie v gastro biznise

si zasa “požičiavame” dlhoročných expertov na SEO, Google Search, Adwords, Analytics, online marketing… a rôzne iné “exotické” oblasti, ktoré sú aj pre nás španielskou dedinou, ale našim zákazníkom skvele pomáhajú dvíhať obraty :).

 Kontaktujte nás

a vymyslíme spolu to najlepšie riešenie pre váš biznis. S chuťou do toho :).  

Môžete nás kontaktovať tu

Kontaktujte nás

Ak máte otázky, radi Vám na ne odpovieme.

Nečitateľné? Zmeňte text. captcha txt

Začnite písať a stlačte ENTER na vyhľadávanie...