opravy a údržba gastro techniky

Montáž a servis gastro techniky

zabezpečujeme prostredníctvom vyškolených a kvalifikovaných odborníkov podľa vašich potrieb, ale aj požiadaviek a konkrétnych podmienok vašej prevádzky a celého projektu.

Aby sme vám ušetrili peniaze za montáž a servis, využívame našu databázu lokálnych servismanov nasledovných profesií:

  • plynári
  • vodoinštalatéri
  • elektrikári – so zameraním na silnoprúd
  • revízni technici
  • vzduchotechnici
  • technici vyškolení špeciálne na nami ponúkané zariadenia

  
Montáž

nami dodaných zariadení a montážny materiál vám ponúkame za zvýhodnenú cenu. Pri menších objemoch dodaných zariadení počítajte orientačne s cenou montáže okolo 4% z celkovej ceny dodávky.

U väčších dodávok je cena nižšia (posudzuje sa individuálne).

Takisto vám vychádzame v ústrety ohľadne dňa a času montáže – je pochopiteľné, že z prevádzkových dôvodov vám často viac vyhovujú “neštandardné” časy montáží (víkendy, sviatky, skoré ranné či večerné hodiny). Prispôsobíme sa vašim potrebám.

   Záručný servis 

nami dodaných gastro zariadení poskytujeme v drvivej väčšine prípadov na obdobie dvoch rokov na prácu i náhradné diely za podmienky, že sa vy a váš personál riadne staráte o dodané zariadenia a dodržiavate pravidlá ich pravidelnej údržby.

O tom, ako vykonávať pravidelnú údržbu, vás pri montáži zaškolíme. Tiež si môžete o starostlivosti o gastro techniku prečítať na našom blogu – na tomto odkaze.

  
Pozáručný servis

bohužiaľ neposkytujeme na iné ako nami dodané zariadenia. Stáva sa, že si zákazníci “pozháňajú” rôzne gastronomické zariadenia z rozličných zdrojov (kamarát, zrušená reštaurácia, bazár, ap.), pričom býva ťažké sa dopátrať k výrobným štítkom zariadení, nehovoriac o náhradných dieloch. Ďalší problém predstavujú celé zalisované komponenty (často prípad rôznych lacných produktov), ktoré sa opraviť nedajú a treba nahrádzať celé zariadenie.

Na nami dodané zariadenia poskytujeme pozáručný servis v plnom rozsahu a za zvýhodnené ceny.


V prípade záujmu o vybavenie vašej gastro prevádzky efektívnymi, spoľahlivými, výkonnými a cenovo výhodnými zariadeniami, dajte nám vedieť. Dodáme podľa možností čo najskôr a namontujeme (+ zaškolíme personál) podľa toho, ako to vám bude najlepšie vyhovovať.

Prosím vyplňte náš formulár so základnými informáciami, ozveme sa vám a dohodneme ďalší postup. Prípadne rovno zavolajte (v prípade potreby aj počas víkendov a sviatkov) na +421 910 972 501.

 

Mám záujem o gastro zariadenia
Kontaktujte nás

Ak máte otázky, radi Vám na ne odpovieme.

Nečitateľné? Zmeňte text. captcha txt

Začnite písať a stlačte ENTER na vyhľadávanie...