Bežné typy digestorov do vašej prevádzky

1. prístenný digestor

 

  • vhodný aj do prevádzok s nižším stropom – digestor sa smerom k stene zvažuje nadol, predná hrana môže zostať v požadovanej pracovnej výške cca 2 m

 

  • cena digestora sa uvádza vrátane osvetlenia a bežných tukových filtrov, k tejto cene sa ešte pripočítava cena za motor, regulátor otáčok, montáž a montážne potrubie + iný materiál, ktorá sa stanovuje po obhliadke konkrétneho priestoru / prevádzky.

     

    Aby ste mali lepšiu predstavu o tom, koľko vás zhruba vyjde celkové riešenie odťahu pachov z kuchyne – náklady na inštaláciu štandardného digestora o rozmeroch 2000 x 900 mm (stačí napr. na zakrytie 2 pecí alebo pece a sporáku, či sporáku s konvektomatom ap.) s výkonným motorom, regulátorom otáčok, montážou a príslušným montážnym materiálom (ukončenie vývodu do dĺžky 3 m)  sú vo výške cca 1650,- Eur bez DPH. Dodacie lehoty sú spravidla 1-2 týždne od objednávky a zloženia zálohy.

 

Mám záujem o digestor

 2. Digestor „baldachýn“, vhodný pre všetky prevádzky, či už ako prístenný alebo priestorový.

 

Oba typy digestorov sa štandardne dodávajú v rozmeroch:

 

  • Hĺbka 900 alebo 1100 mm (pre varné zariadenia s hĺbkou 700 alebo 900 mm)

 

  • Dĺžka od 1200 až do 4000 mm (teda 1200, 1600, 1800, 2000 mm ap až po 4m). Ak si vaša prevádzka vyžaduje atypický rozmer, vieme vám taký dodať tiež, avšak ceny sú vyššie, keďže sa digestor vyrába na mieru a dodacie lehoty dlhšie.

 

  • Ak je čo len trochu možné, snažíme sa do danej prevádzky “napasovať” digestor štandardných rozmerov a využiť priestor kuchyne a ďalšiu situáciu (komín, šachta, fasáda, strecha ap.) tak, aby ste mali zabezpečený čo najoptimálnejší odťah pár a pachov zo zariadení. Máme za sebou množstvo štandardných i neštandardných riešení, obráťte sa na nás, urobíme obhliadku vášho priestoru a priamo na mieste navrhneme pre vás optimálne riešenie.

 

Kliknite na odkaz nižšie a vyplňte nám krátky formulár alebo zavolajte na +421 910 972 501 , či pošlite mail (hajzok@gastroonline.sk), radi vám pomôžeme s odťahom neželaných pachov a pár vo vašej prevádzke.

Mám záujem o digestor
Odporúčané články

Nechajte odkaz

*

Kontaktujte nás

Ak máte otázky, radi Vám na ne odpovieme.

Nečitateľné? Zmeňte text. captcha txt

Začnite písať a stlačte ENTER na vyhľadávanie...