Marketingový nástroj #1

 v kategórii MARKETING, Online marketing

špecializované gastro webypre gastronómov je ich vlastná webová stránka. Na trh prinášame jednoduchý  koncept tvorby web stránok špeciálne pre gastronomické prevádzky. Stránku si jednoducho nainštalujete sami, v priebehu pár minút publikujete na webe a to bez akýchkoľvek technických zručností.

S vlastnou doménou/značkou, propagáciou menu, špecialít, organizovaných podujatí a aktívnou komunikáciou so zákazníkmi môžete pohodlne a efektívne vybudovať prosperujúci biznis. Vstúpte s nami do radov moderných gastro-podnikateľov a budete mať obrovskú konkurenčnú výhodu.

Vašu webstránku si ľahko dokážete sami spravovať a dopĺňať, radi vám dáme krátku inštruktáž na používanie stránky. Administrátorské rozhranie je veľmi intuitívne a jednoduché. Ak však nemáte čas a chuť sa tomu venovať, kľudne vám stránku za paušálny poplatok naplníme údajmi a budeme pravidelne aktualizovať. Dajte nám vedieť, veľmi radi vám pomôžeme s online prezentáciou na webe.

Osvedčené a spoľahlivé gastronomické zariadenia vo výborných cenách máme stále v ponuke, prostredníctvom nášho partnera pre leasing sme Vám schopní zabezpečiť veľmi výhodné financovanie Vašej úvodnej investície, bez zbytočného papierovania a bez akontácie (viac tu). Stačí si len vyhrnúť rukávy a s chuťou sa pustiť do gastro-podnikania :).

Ste srdečne vítaní!

Odporúčané články

Nechajte odkaz

*

Kontaktujte nás

Ak máte otázky, radi Vám na ne odpovieme.

Nečitateľné? Zmeňte text. captcha txt

Začnite písať a stlačte ENTER na vyhľadávanie...